•  

  •  

 

O nas


Restauracja Olimpia jest położona nad Odrą, w północno-zachodniej części województwa lubuskiego, zaledwie 8 kilometrów od granicy polsko-niemieckiej. W nasze progi zapraszamy nie tylko turystów, lecz także Gości szukających sali weselnej czy restauracji na imprezy okolicznościowe, takie jak: chrzciny, komunie, urodziny czy bankiety firmowe. Wszystkim odwiedzającym zapewniamy komfortowo wyposażone pokoje do wynajęcia w przystępnych cenach.

Aby naszym Gościom zagwarantować komfort i bezpieczeństwo pobytu, oddajemy do dyspozycji strzeżony i ogrodzony parking przynależący do Zajazdu. Wokół budynku znajdują się korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, z których mogą Państwo korzystać o każdej porze. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu potrzebnego do każdej z wymienionych aktywności fizycznych.

Oferta dostosowana indywidualnie do potrzeb Gości, szeroki wybór dań oraz profesjonalna i miła obsługa sprawiają, że Restauracja Olimpia to miejsce, które nieustannie cieszy się dobrą opinią. To nie tylko sala bankietowa sprawdzająca się podczas spotkań rodzinnych czy służbowych, lecz także doskonały kompleks wypoczynkowy.

Jeśli Gość wyraża taką wolę, wszystkie uroczystości organizujemy w pełnej oprawie. Z przyjemnością pomagamy w doborze wystroju sali czy muzyki rozbrzmiewającej podczas imprezy. Polecamy sprawdzone i współpracujące z nami firmy, które zapewniają m.in. wynajęcie samochodu na wesele, usługi kamerzysty czy fotografa oraz inne atrakcje.